روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

ویژه برنامه‌ی نوروز ۹۸ باحضور مردم اصفهان در کنار زاینده رود

کد خبر : 10041
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۲
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان از پخش ویژه برنامه‌ی تحویل سال نو از شبکه استانی اصقهان به مدت ۴ ساعت از پل خواجو با حضور مسافران و مردم اصفهان خبر داد.
بهرام عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان گفت:: در ایام نوروز برنامه‌های شاد و مفرحی در نظر گرفته ایم. برنامه‌ی سال تحویل به صورت زنده به مدت ۴ ساعت از پل خواجو باحضور مسافرین و مردم اصفهان پخش خواهد شد.   
وی افزود: برنامه زنده " ناز نوروز " هر شب به مدت ۹۰ دقیقه و برنامه‌ی سفر به شهرستان‌ها با رویکرد آشنایی با آداب و رسوم، فرهنگ‌ها و مکان‌های دیدنی شهرستان‌های مختلف استان اصفهان تهیه و پخش می‌شود.
عبدالحسینی گفت:هر روز ۲ سریال جدید و هرشب یک فیلم سینمایی خواهیم داشت که لحظات شاد و مفرحی را برای هم وطنان به ارمغان خواهد آورد.
مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان گفت:: معاونت خبر برای ایام نوروز ۹۸ باکس خبری ساعت ۲۰ را درنظرگرفته است و همچنین معاونت فضای مجازی هم برنامه‌های کوتاهی تهیه و پخش می‌کند.
وی افزود: در ایام نوروز ۹۸ گلچینی از برنامه‌های یک سال گذشته زنده رود و کی میاد ستاره چینی هم پخش می‌شود و برنامه دست چین با محوریت سرگرمی و تفریحی و شاد و مفرح هم دربرنامه‌های نوروزی قراردارد.