روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

اعلام تخفیف عیدانه پکیج های آموزشی وبسایت آموزش مجازی دی

کد خبر : 10043
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۵
استارتاپ آموزش مجازی دی از خرداد ماه ۹۷ در شتابدهنده مشاهیرمخابرات فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون در نهمین ماه از گذران چرخه پیش شتابدهی و شتابدهی مشاهیر، با توجه به تولید محصول اولیه خود، در حال فروش پکیج های آموزشی خود است.
امیرحسین زیگلری رئیس اداره بازاریابی و امور مشتریان عنوان کرد: این وبسایت در فاز اول بهترین دوره های آموزشی را از سرتاسر جهان ترجمه کرده و بصورت فیلم با زیر نویس فارسی ارائه کرده است و در فاز کنونی نیز از مدرسین به نام و متخصص برای تهیه فیلم های آموزشی با متد جهانی استفاده می کند و همچنین این استارتاپ از یک مزیت رقابتی متمایز برخوردار است که در فاز بعدی خود از آن رونمایی خواهد کرد.
دی در کنار ارائه پکیج های آموزشی، از معتبرترین آکادمی های دنیا همچون آکسفوردسرت انگلستان ، qal ، acs آمریکا ، ics ، equal  استرالیا  ، dnw اتریش و ... مدرک پایان دوره ارائه می کند.
دوره های آموزشی دی شامل دو دسته بندی 1. با ترجمه زیرنویس فارسی دوره های خارجی از سایت های معتبر همچون لیندا و 2. دوره های فارسی توسط مدرسین ایرانی با تجربه می باشد.
لازم به ذکر است به مناسبت حضرت علی (ع) و عید نوروز، وبسایت آموزش مجازی با ارائه "کد تخفیف 50% عیدانه" از تاریخ 29/12/97 لغایت 29/01/98 به مدت یک ماه در نظر گرفته شده است که هم وطنان گرامی می توانند با مراجعه به وبسایت به آدرس www.ldey.ir جهت ثبت نام و درج کد تخفیف Eidane و دریافت پکیج های آموزشی اقدام نمایند.
نویسنده : بهمن توکلی فرد