روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

باغ پرندگان ناژوان بیشترین آمار بازدید کننده را به خود اختصاص داده است

کد خبر : 10093
۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۷
مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان گفت:در حال حاضر باغ پرندگان ناژوان بیشترین آمار بازدید کننده را با ۳۶ هزار و ۷۷۰ نفر به خود اختصاص داده است.
حسن شفیعی مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان اظهار کرد: در ایام نوروز شاهد افزایش چشمگیر استقبال گردشگران و مسافران نوروزی از مجموعه‌های تفریحی و دیدنی ناژوان بودیم.

وی افزود: در این ایام باغ پرندگان ناژوان بیشترین آمار بازدید کننده را با ۳۶ هزار و ۷۷۰ نفر به خود اختصاص داده است.

مدیرطرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: از روز ۲۸ اسفندماه ۹۷ تا روز سوم فروردین ماه ۹۸ تونل آکواریوم ناژوان بیش از ۳۳ هزار و ۷۴۵ نفر، باغ خزندگان با ۱۲ هزار ۸۹۴ نفر، باغ پروانه‌ها با یک هزار و ۹۱۹ نفر، مجموعه صدف‌ها ۵۹۹ نفر، تله‌سیژ هشت هزار و ۱۸۲ نفر و شهربازی هشت هزار و ۷۴۱ نفر بازدید کننده داشته است.

وی با بیان اینکه در این ایام خدمات ناژوان به بیش از ۲۲ هزار و ۵۱۵ خودرو برای پارک سرویس‌دهی کرده است خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال گسترده‌ای که در ایام نوروز از منطقه ناژوان می‌شود، برنامه‌ریزی‌های لازم برای رفع مشکل پارک خودرو‌های بازدیدکنندگان انجام شده و ظرفیت پارک خودرو‌ها با ایجاد پارکینگ‌های موقت افزایش می‌یابد.

شفیعی ادامه داد: چند باب نمازخانه در سطح پارک طبیعی ناژوان احداث شده است و در مجموع از لحاظ امکانات خدماتی شرایط برای پذیرش گردشگران آسان‌تر شده است.