روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

اصفهان در صدر اسکان فرهنگیان کشور

کد خبر : 10161
۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۵
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: استان اصفهان درزمینه ثبت نام اینترنتی و پذیریش حضوری در ستاد اسکان فرهنگیان رتبه اول را به خود اختصاص داد.

سید محمد میرپو اظهار داشت: مجموعه ستاد اسکان در استان اصفهان تا امروز 161 هزار خانوار شامل 580 هزار نفر در قالب یک‌میلیون و 700 روز را پذیریش کرده است.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: در مجموع 41 ستاد در استان مستقر هستند که کار خدمات رسانی به همکاران فرهنگی در کشور را انجام می‌دهند، که از این تعداد 6 ستاد در شهر اصفهان و مابقی در سایر شهرستان‌ها و شهرهای بزرگ فعالیت دارند؛ همچنین 2700 همکار فرهنگی در سطح استان درگیر عملیات خدمت رسانی در این 41 ستاد در ایام تعطیلات هستند.

وی بیان کرد: ثبت نام و پذیرش به دو صورت اینترنتی و حضوری صورت می‌گرفت و باتوجه به روندی که درکشور داشتیم استان اصفهان هم درزمینه ثبت نام اینترنتی رتبه اول و هم در پذیرش حضوری باتوجه به اطلاع رسانی وزرات آموزش و پرورش که دیروز اعلام شد رتبه اول کشور را به خودش اختصاص داده است.

میرپور ادامه داد: با توجه به پذیرش صورت گرفته، در سطح استان نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش همکار فرهنگی برای اسکان در ستاد فرهنگیان داشتیم.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: تعداد مدرسه‌های درگیر این فعالیت 1260 مدرسه و 12 هزار 760 کلاس بوده است.

فارس