روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

این سیروس از اول هم مرد زندگی نبود!

کد خبر : 2416
۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۱
بر همگان واضح و مبرهن است که شبکه‌های اجتماعی نه فقط اطلاعات عمومی آدم که قطعا اطلاعات خصوصی آدم را هم افزایش می‌دهند؛ یعنی شما هرچقدر هم که بخواهید مودب و مرتب و با لباس های اتو کشیده به صفحه تان سربزنید و توی صفحات علمی و ادبی تفرج کنید بعد از مدتی توجه تان به اطلاعات خصوصی ملت که عمومی شده، جلب می شود.
 مثلا شما خیلی جدی دارید مطلبی را درباره تاثیر آب شدن یخ‌های قطبی بر پروانه دم چلچله ای مطالعه می کنید که می‌بینید ای دل غافل نسرین ایرانی از سیروس ایرانی جدا شد! چرا؟ اینها که تا همین دیروز خیلی با هم خوب و خوش بودند و مدام شعرهای عاشقانه را به ضمیمه یک قطعه عکس 6 در 8 به دیوار هم الصاق می کردند!
  چند وقتی می گذرد و شما باز خیلی جدی و دانشمندوار مشغول مطالعه یادداشتی درباره سیاهچاله ها هستید که می بینید عکس آقا سیروس با آذر ایرانی روی صفحه تان ظاهر شد و با خودتان می‌گویید: «آهان! پس همه چیز زیر سر این آذر آتیش گرفته بود!» و در بهترین حالت باز به خواندن یادداشت مذکور ادامه می دهید و در عمومی ترین حالت به سراغ صفحه آذر جون می‌روید تا ببینید در صفحه تازه عروس چه خبر است. 
چند سال بعد درست وقتی که دیگر آذر و نسرین و سیروس را کلا فراموش کرده و سرتان را با خواندن چند بیت شعر گرم کرده اید باز یک چیزی روی دیوارتان ظاهر می شود، سیروس ایرانی عکس خودش را با یک کروکودیل دومتری گذاشته و زیر آن نوشته تقدیم به پسرم شایان که از او دورم! بعد شما به خودتان می گویید یعنی چه که دور است؟ یعنی آذر را هم طلاق داد؟! اصلا این سیروس از اولش هم مرد زندگی نبود!
 
نویسنده : نداشاه نوری