روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان:

گلوگاه‌های اصلی آزادسازی می‌شوند

کد خبر : 260
۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۸
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به دغدغه مردم برای آزادسازی گلوگاه‌های اصلی شهر گفت: با هدف روان‌سازی تردد، گلوگاه‌های اصلی منطقه ۱۰ اصفهان در سال ۹۵ آزادسازی می‌شوند.
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به دغدغه مردم برای آزادسازی گلوگاه‌های اصلی شهر گفت: با هدف روان‌سازی تردد، گلوگاه‌های اصلی منطقه ۱۰ اصفهان در سال ۹۵ آزادسازی می‌شوند.

روان‌بخشی تردد با آزادسازی و بازگشایی گلوگاه‌های اصلی شهر از مهم ترین مسایل کلانشهر اصفهان به شمار می‌رود، در همین راستا نهضت آزادسازی معابر در دستور کار مدیریت منطقه 10 اصفهان قرار گرفته است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان از آغاز نهضت آزادسازی معابر در این منطقه از شهر اصفهان در سال 95 خبر داد. به گفته عبدالرسول امامی امسال آزادسازی گلوگاه‌های اصلی این منطقه از شهر اصفهان به صورت ویژه در دستور کار شهرداری قرار گرفته است. وی پیرامون آغاز فعالیت‌های آزادسازی در منطقه 10 اصفهان اظهار داشت: تملک و بازگشایی گلوگاه‌ها و روان بخشی تردد در بافت محلات با هزینه 10 میلیارد ریال در دستور کار امسال منطقه قرار دارد که با هدف روان‌سازی تردد انجام می‌شود.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان افزود: در این راستا آزادسازی خیابان عسکریه دوم حدفاصل خیابان‌های پروین تا سپیده کاشانی با هزینه  15 میلیارد ریال به زودی آغاز می‌شود. وی با اشاره به دیگر پروژه‌های منطقه 10 شهرداری اصفهان در زمینه آزادسازی، گفت: آزادسازی میدان خواجه عمید با اعتبار 15 میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های مرتبط با نهضت آزادسازی در سال جاری به شمار می‌رود.

وی  با اشاره به دیگر مناطق منطقه 10 اصفهان که با هدف روان‌سازی تردد باید آزادسازی شود، تصریح کرد: آزادسازی فاز دوم و سوم خیابان شهید رضاییان حدفاصل بلوار شیخ بهایی، پارک انقلاب و خیابان حکیم اسدی تا خیابان پروین با مبلغ 40 میلیارد ریال امسال انجام می‌شود، که آزادسازی فاز 2 خیابان شهید رضاییان تا کنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.