روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

بهترین مقاصد سفر بین المللی برای گردشگران آماتور

کد خبر : 2843
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۹
به طور حتم شروع پروسه جهانگردی قواعد و قوانینی دارد که تنها در حین سفر به جهانگرد منتقل می شود. در این بین بهتر آن است که سفر را از نواحی ساده و محبوب تر شروع کنید. مناطقی که مقصد اغلب تورهای مسافرتی و گردشگران آماتور هستند. به این طریق با خطرات و ریسک های آنچنانی در طول سفر برخورد نخواهید کرد . از دیگر نکاتی که می بایست در شروع پروسه جهانگردی به آن توجه داشته باشید، مسئله زبان است. شما به عنوان یک جهانگرد آماتور می بایست کشورهای انگلیسی زبان را در اولویت سفر خود قرار دهید .
انگلستان
این کشور به عنوان بهترین مقصد به گردشگران آماتور پیشنهاد می‌شود. زبان محاوره در انگلستان، انگلیسی است. از جهت دیگر تنوع فرهنگی این کشور موجب می شود که گردشگر، لیستی بلند بالا از فرهنگ های متفاوت را در یک کل واحد مشاهده کند. شهرهای لندن و ایدنبرگ از جذاب ترین مقاصد سفر در انگلستان محسوب می شوند. طبیعت زیبای انگلستان در کنار بناهای تاریخی مجموعه ای از بهترین ها را به گردشگران و تورهای مسافرتی عرضه خواهد کرد.نیوفندلند (کانادا)
این شهر یکی از بهترین نقاط برای جهانگردان آماتور به حساب می‌آید. امنیت موجود در شهر، طبیعت زیبا و همچنین ساکنان صمیمی به توریست این امکان را می دهد که سفری لذت بخش و سراسر هیجان را تجربه کند.
رستوران های محلی، کافه های دنج و سواحل فوق العاده این منطقه از جذابیت های دیگر نیوفندلند محسوب می شوند.نیوزلند
نیوزلند یکی دیگر از کشورهای انگلیسی زبانی است که می تواند مقصدی فوق العاده برای توریست های آماتور محسوب شود. فضای صمیمی و امن این کشور و همچنین دسترسی به انواع امکانات و مقاصد گردشگری کشور باعث شده که اغلب تورهای مسافرتی و گردشگران آماتور، این منطقه را به عنوان مقصد خود انتخاب کنند. طبیعت نیوزلند مثال زدنی است جنگل های انبوه و زیبا، سواحل فوق العاده دیدنی، انواع تفریحات ساحلی و دریایی و همچنین رستوران ها و هتل‌های تراز اول، سفری به یاد ماندنی را در نیوزلند برای شما رقم خواهد زد .ژاپن
سفرهای آسیایی اغلب به عنوان فاز دوم و پیشرفته تر مقاصد به جهانگردان توصیه می شوند؛ چراکه تفاوت فرهنگی خاصی که در کشورهای این منطقه مشاهده می شود اغلب کار را برای گردشگران غیر حرفه ای دشوار می سازد. در این بین ژاپن یکی از آن کشورهایی است که با فضای آرام و جذابیت های فوق العاده دیدنی خود توانسته به عنوان یکی از بهترین و امن ترین مناطق برای مسافران آماتور شناخته شود و مقصد بسیاری از آژانس های مسافرتی بین المللی باشد. ژاپنی ها به دلیل برخورد با سیل عظیمی از توریست ها و گردشگران به زبان انگلیسی تسلط دارند. از جهت دیگر گردشگر می تواند بنا بر تمایل از سیستم حمل و نقل جاده ای، ریلی و یا هوایی برای سفر به نقاط توریستی کشور بهره بگیرد. توصیه ما به شماانتخاب شهر توکیو به عنوان مقصد سفر است .این شهر با ارائه  حجم عظیمی از پارک ها ، معابد، مجتمع های تجاری  و جذابیت های طبیعی می تواند بهترین مقصد برای تورهای مسافرتی و حتی تورهای نوروزی شما  باشد.هلند
صمیمیت و برخورد دوستانه  هلندی ها با گردشگران ، این کشور را در میان کشورهای اروپایی به شهرت رسانده است.
هلند به جهت بهره مندی از طبیعتی منحصر به فرد همواره مقصد جهانگردان و تورهای مسافرتی بین‌المللی است ، معماری عالی ، خانه های پر کنتراست، کافی شاپ های دنج و همچنین طبیعت خارق العاده این کشور کوچک موجب شده که گردشگران، سفر به این کشور را جزو برنامه های نخست خود قرار دهند. هلند جدای از جذابیت های طبیعی به عنوان یکی از کشورهای تاریخی نیز در اروپا مورد توجه است و می تواند یکی از گزینه های عالی برای گذراندن تور نوروز شما محسوب شود.