روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، صبح امروز مراسم تشییع پیکر شهید مهدی محمدی، که روز یک‌شنبه در درگیری با سارق مسلح به شهادت رسید، با حضور جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی اصفهان در محل فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان برگزار شد. شهید استوار مهدی محمدی صبح

بارش برف و باران در 16 استان از عصر پنج شنبه/ شاخص آلودگی هوا از 150 می گذرد

کد خبر : 2939
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۲
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در هفته پایانی بهمن بارش های خوبی در تمام کشور خواهیم داشت.
معصومه احمدی در گفت و گو با میزان، اظهار داشت: با عبور سامانه بارشی خفیف از کشور، امروز در استان های گلستان و خراسان شمالی شاهد بارش باران پراکنده خواهیم بود. همچنین در تنگه هرمز و سواحل خلیج فارس شاهد رگبار و رعد و برق هستیم.
 
وی ادامه داد: از امروز تا عصر پنج شنبه با ثابت شدن وضعیت جوی، شاهد افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای بزرگ و صنعتی خواهیم بود. پیش بینی می کنیم در تهران شاخص آلودگی هوا از 150 فراتر رود. 
 
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور از روز پنج شنبه خبر داد و افزود:عصر پنج شنبه با ورود سامانه بارشی به کشور شاهد بارش برف و باران در استان های گیلان، اردبیل، آذربایجان غربی، کردستان، لرستان، کرمانشاه، خوزستان،زنجان، قزوین،اردبیل،تهران، اصفهان،مرکزی، همدان،قم و چهارمحال و بختیاری خواهیم بود. 
 
احمدی تصریح کرد: روز شنبه بارش ها در کشور متوقف می شود اما از روز یکشنبه تا آخر هفته شاهد بارش های خوبی در تمام نقاط کشور خواهیم بود.