روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

خرید اینتزنتی

کد خبر : 2969
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲
این روزها کارهای دنیا ساده شده است. همین طور که راحت پای لپ تاپ لم داده‌ایم یا روی گوش خم شده ایم و هی با انگشتمان صفحه را بالا و پایین می کنیم، می توانیم برای خودمان بازارگردی کنیم.
 بیشتر فروشگاه ها برای خودشان در اینترنت صفحه دارند و امکان خرید مجازی را برای خریدارانشان فراهم کرده اند.
بعضی ها هم کارهای دست ساز و دست دوزشان را روی اینترنت به اشتراک می گذارند.
 بعضی ها تخفیف های عجیب و غریب می دهند و بعضی هزینه پستی را رایگان کرده اند. خلاصه هرکسی هر هنری داشته رو کرده تا همین طور که شما ساعت چهار و نیم صبح مشغول تماشای هنرهایشان هستید کارت بانکی‌تان را بیرون بکشید و دست به جیب شوید.
 بازارگردی در قرن 21 شبانه روزی شده و دیگر ترافیک و شلوغی و هوای بارانی هم رویش تاثیری ندارد. در واقع متخصصان عزیز زحمت کشیده اند و همه موانع خرید را از جلوی دست و بال ما جمع کرده اند تا دیگر از این بابت نگرانی نداشته باشیم. دستشان درد نکنه اما آیا موقع انجام این کار، ما ولخرج ها را هم در نظر گرفته بودند؟  شما تا به حال دیده اید که روی در و دیوار یک سایت بنویسند لطفا از خرید بی رویه خودداری کنید؟
دیده اید که جایی بنویسند هموطن دست نگه دار؟! یا مثلا تابلو زده باشند که خطر خالی شدن جیب؟! مسلما نه! همه جا زده اند که هموطن بدو جا نمونی! خب ما هم می دویم یک چیزهایی را می خریم.  اگر خودمان استفاده کردیم که هیچ اگر نه آنها را به کس دیگری هدیه می‌دهیم.
حیف نیست حالا که 40 درصد تخفیف داده اند ما نخریم؟ فردا همین هم گران می شود و ممکن است دیگر گیر نیاید!
 
نویسنده : ندا شاه نوری