روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

فرماندار فریدونشهر:

پیست فریدونشهر به بخش خصوصی واگذار می‌شود

کد خبر : 3045
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۶
فرماندار فریدونشهر گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به گردشگران پیست بین‌المللی فریدونشهر به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

ناصر نفری در گفت‌وگو با  مهر با اشاره به بارش‌های خوب برف در دو روز گذشته در شهرستان فریدونشهر اظهار  داشت: بارش برف در شهر فریدونشهر ۲۰ سانتی‌متر و در ارتفاعات بیش از ۳۰ سانتی‌متر گزارش  شده است.

وی با اشاره به اینکه با بارش‌های دو روز گذشته تا حدودی به بارش‌های سال گذشته نزدیک شدیم، ابراز داشت: امیدواریم با استمرار این بارش‌ها افزایش بارش برف و باران نسبت به سال گذشته را شاهد باشیم.

فرماندار فریدونشهر در ادامه با اشاره به اینکه جاده کلوسه طی دو روز گذشته بر اثر بارش برف مسدود شده بود، تصریح کرد: امروز این جاده نیز باز گشایی خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به استقبال بی‌نظیر گردشگران برای استفاده از پست بین‌المللی فریدونشهر گفت: بین پنج تا ۱۰ هزار نفر در روزهای پایانی هفته برای استفاده از این فضای تفریحی مراجعه می‌کنند و این در حالی است که امکانات و تاسیسات فعلی موجود در این پیست پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان نیست.

اسدی با بیان اینکه به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر به گردشگران  واگذاری پیست بین‌المللی فریدونشهر به بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: در آینده نزدیک این فضا به بخش خصوصی واگذار خواهد شد