روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

زیباترین خانه های درختی جهان؛

تحقق آرزوی زندگی میان درختـان

کد خبر : 3097
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۴
کثر ما در دوران کودکی رویای خانه ای را داشتیم که مکان آن وسط جنگل و بالای بلندترین درخت باشد، خانه درختی که به عنوان مخفیگاه برای تنها بودن، آرامش و یا زندگی به شمار رود.
فکرش را بکنید، هر روز صبح با صدای آواز پرنده ها و آفتاب داغی که روی صورتتان افتاده بیدار شوید و وقتی پنجره را باز می کنید، هوای تازه  جنگل در کنار بوی چوب تازه  شما را سرحال کند.
 برای میل صبحانه در تراس این خانه، وسط درخت ها می‌نشینید و فقط و فقط از آرامش و صدای طبیعت لذت می برید، این صحنه ها شاید برای خیلی از ما هنوز هم یک رویای کودکانه نباشد و در سفرهایمان به دنبال این مدل خانه ها، حتی برای چند روز اقامت باشیم.
تعدادی هنوز به دنبال این آرزو هستند، ولی تعدادی هم موفق به داشتن این خانه درختی شده اند! اینکه بتوانید در  ذهنتان این آرزو را  پرورش دهید  تا بالاخره  در یکی از جنگل های خوش آب و هوای مناطقی از شهر موفق به ساختش شوید  زیاد هم دست نیافتنی نیست و می تواند  تحقق یابد. اگر هنوز هم می خواهید به این آرزو جامه عمل بپوشانید  و به عنوان مخفیگاه، چند روز تعطیلات را در این خانه های درختی بگذرانید، با ما همراه باشید تا نمونه هایی از زیباترین خانه های درختی  در سراسر دنیا  را به شما معرفی کنیم و درنهایت برای دست یافتن به این آرزو، مسمم تر  شوید.

خانه‌ درختی آینه‌ای- سوئدخانه‌ درختی آشیانه‌ پرنده - سوئدخانه درختی Hemloft- کاناداخانه‌ درختی مینیستر- آمریکارستوران درختی زرد- نیوزلندخانه  درختی در سیاتل -آمریکا
خانه‌درختی ساخته شده توسط کوبایاشی- ژاپنخانه‌ درختی O2 - آمریکاخانه‌ درختی سه طبقه- کاناداقهوه خانه درختی  - ژاپن