روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

معرفي مکان هاي گردشگري کوهرنگ؛

شهرستان کوهرنگ در آمادگي کامل براي ميزباني از مسافران/عکس

کد خبر : 3251
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۴
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کوهرنگ خبر، شهرستان کوهرنگ با داشتن جاذبه‌هاي گردشگري طبيعي بسيار دل‌انگيز از ديرباز همواره مقصد گردشگران داخلي و خارجي بوده است.  کوهرنگ با اقليم متنوع داراي جاذبه‌هاي گردشگري است و اين شهرستان ازجمله شهرستان‌هاي چهارمحال و بختياري است که به دليل چشمه‌سارهاي متعدد چون چشمه ديمه، چشمه سرداب، چشمه مرواريد، چشمه آب معدني کوهرنگ و ديدني‌هاي طبيعي همچون تونل کوهرنگ، آبشار شيخ علي خان، دشت لاله واژگون، پيست اسکي و... شهرت بسيار دارد. شهرستان کوهرنگ يکي از مناطق برف‌خيز کشور است و زردکوه يکي از قله‌هاي بلند و سپيد زاگرس را در خود جاي داده است.
اين شهرستان جاذبه‌هاي طبيعي بسياري را در خود جاي داده و اين زيبايي‌ها آن‌قدر زياد هستند که به راحتي نمي‌توان آنها را توصيف کرد خصوصا آنکه در آستانه فصل بهار هستيم و هر روز بر زيبايي منطقه کوهرنگ افزوده مي‌شود.
فرماندار کوهرنگ گفت: در اين شهرستان سه هتل، يک خانه معلم و يک اردوگاه بسيار شيک براي اسکان مسافران وجود دارد، همچنين مدارس نيز براي اسکان مسافران فرهنگي در اين شهرستان آماده شده است.
فرماندار کوهرنگ تصريح کرد: در حال حاضر اين شهرستان براي پذيرايي از مسافران آمادگي کامل دارد و تمهيدات لازم براي پذيرايي از مسافران در نظر گرفته شده است.