روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

از عجایب تنور داغ تبلیغات؛

درختان بی ثمر شهر، ثمره ی پوستر و عکس میدهند

کد خبر : 3651
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲
تنور تبلیغات انتخاباتی در شهرکرد روز به روز داغ تر شده؛ به طوری که تبلیغات حامیان داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، این روزها به اوج خود رسیده است.
مهر : بلوار آیت ا... کاشانی شهرکرد که مغازه ها و واحدهای مسکونی آن از ماه ها قبل برای ستاد تبلیغاتی از سوی نامزدها اجاره شده بود، این روزها حال و هوایی دیگر دارد. از ابتدای تا انتهای بلوار، ستادهای مختلف تحت عناوین مختلف برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و ستادهای نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهرکرد برپا شده است.
این روزها این بلوار دوباره در کانون توجهات قرار گرفته و جدا از فعالیت های ستاد انتخابات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، بیشترین داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر در این خیابان ستاد برپا کرده اند.بهره گیری از باندهای قوی برای پخش موسیقی، انجام بازی‌های بومی و محلی در کنار ستاد، توزیع آب میوه و شیرینی و همچنین آویزان کردن انواع و اقسام  پوسترها و عکس ها از درختان که اگر کسی نداند فکر میکند درختانی که تا همین چند روز پیش میوه و ثمره ایی نداشتن حال به یکباره میوه هایی دارند به نام پوستر تبلیغاتی و ... از مهم‌ترین ابزار حامیان نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر برای معرفی نامزد مورد حمایت خویش است.برگزاری نشست های سخنرانی در ستادها و جلسات خانگی نیز مهم‌ترین ابزار تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر در این منطقه است.ایجاد ترافیک گسترده در بلوار آیت ا... کاشانی شهرکرد، مشکل اصلی هر روز این بلوار شده است؛ به طوری که مردم زمان بسیاری در ترافیک هستند.
رقابت ۳۳۷ داوطلب انتخابات شورای اسلامی شهر در شهرکرد
فرماندار شهرکرد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به انتخابات شورای اسلامی شهر در شهرکرد، اظهار داشت: ۳۳۸ نفر ثبت ‌نامی برای نامزدی انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان شهرکرد داشتیم که از این تعداد ۳۳۷ نفر تایید صلاحیت شدند.
حمید ملک پور عنوان کرد: ۲۳۰ هزار نفر در شهرکرد واجد شرایط رای دادن هستند. وی عنوان کرد: از طریق ۱۵۱ شعبه شامل هشت شعبه سیار و ۱۴۳ شعبه ثابت در این شهرستان آرای مردم جمع آوری می شود. فرماندار شهرستان شهرکرد با بیان اینکه آرای مردم شهرستان در ۱۲۰ شعبه شهری و ۱۳۱ شعبه روستایی جمع آوری می شود، تصریح کرد: حدود ۷۵۰ نفر بر حسن اجرای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در شهرستان شهرکرد نظارت خواهند داشت.
در سایر شهرهای دیگر استان چهارمحال و بختیاری ازجمله بروجن، فرخ شهر، فارسان، سامان و... نیز فضای تبلیغات نامزدهای انتخابات حال و هوای خاصی ایجاد کرده است.
خیابان شهدای فرخ شهر، سومین شهر بزرگ استان چهارمحال و بختیاری نیز از شور خاصی برخوردار شده است و ستادهای مردمی نامزدهای انتخابات، در این خیابان فعال شده اند.
هرچه به زمان رای گیری نزدیک‌تر می‌شویم شور و هیجان در خیابان‌های شهر و ستادهای انتخاباتی افزایش می‌یابد.
۹۴۲ شعبه اخذ رای برای انتخابات در چهارمحال و بختیاری دایر می شوند. معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری، در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی در ۵۹۲ روستای چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: انتخابات شورای اسلامی در ۴۰ شهر برگزار می شود. جعفر مردانی عنوان کرد: تعداد داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری نسبت به دوره گذشته افزایش یافته است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تعداد داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری، افزایش 3/14درصدی داشته است.
وی تاکید کرد: ۳۸ شهر چهارمحال و بختیاری دارای پنج کرسی هستند.معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: انتخابات شورای اسلامی در شهرهای شهرکرد و بروجن دارای هفت کرسی است. با اشاره به اینکه۹۴۲ شعبه اخذ رای برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در چهارمحال و بختیاری دایر می شود، اظهار داشت: شهرستان لردگان بیشترین شعب  اخذ رای را دارد.
وی عنوان کرد: تعداد شعب اخذ رای برای شهرستان های لردگان، شهرکرد، بن و فارسان، به ترتیب ۳۰۰، ۱۵۱، ۲۴ و ۶۹ شعبه است.معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری بااشاره به ضرورت حضور حماسی مردم در انتخابات، عنوان کرد: مردم با حضور حماسی، وحدت و یکپارچگی خود را در سطح جهان نشان می دهند و زمینه خنثی شدن توطئه های دشمن را فراهم می کنند. وی عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات پشتوانه بزرگی برای نظام اسلامی به شما می رود.