روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم(ع):

«شهید حججی» با عزت، غرور ملی ما را احیا کرد

کد خبر : 4452
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم(ع) با اشاره به شهادت شهید حججی گفت: این شهید بزرگوار از نسل انقلاب بود و زمانی که برخی از نمایندگان ما عزت و افتخار را در عکس گرفتن با بیگانه می‌دیدند و عزت انقلابی ملت را زیر سوال بردند این شهید حججی بود که با عزت، غرور ملی ما را احیا کرد.
حجت الاسلام و المسلمین کریم سرافراز در آیین مسابقات قرآنی خواهران شاغل و بسیجی سپاه استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به فرمایشات امام صادق(ع)، اظهار کرد: حضرت می‌فرمایند که مراقب باشید که اولیای الهی در بین مردم قرار داده شده‌اند و با رنگ و لباس مشخص نمی‌شوند و مبادا انسانی را کوچک شمارید شاید او یکی از اولیای الهی باشد.
وی ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی عنوان داشت: این شهید بزرگوار از نسل انقلاب بود و زمانی که برخی از نمایندگان ما عزت و افتخار را در عکس گرفتن با بیگانه می‌دیدند و عزت انقلابی ملت را زیر سوال بردند این شهید حججی بود که با عزت، غرور ملی ما را احیا کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم(ع) با اشاره به بررسی نقش زنان در گسترش فرهنگ مهدویت، خاطرنشان کرد: زنان در دو جریان عاشورا و مهدویت نقش بسیار مهم و موثری دارند که غیرقابل انکار است.
این مسئول با بیان اینکه خداوند واقعه عاشورا را به عنوان الگویی برای تربیت نسل قرار داده و جایگاه بی‌بدیلی برای زنان قائل شده است، بیان داشت: نقش عمده زنان در عاشورا نقش پیام‌رسانی بود که حضرت زینب(س) توانست پیام عاشورا را به عالم
 ابلاغ کند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری افزود: اگر کربلا با خون سید الشهدا(ع) آغاز شد با تلاش بانوان کربلا به ویژه حضرت زینب(س) ماندگار ماند.