روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

کلید شهر به سعید ابریشمی راد سپرده شد

کد خبر : 4880
۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۹
با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری کاشان، کلید شهر به سعید ابریشمی راد سپرده شد.
ظهر امروز طی آیینی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری کاشان، سعید ابریشمی راد بر مسند مدیریت شهری تکیه زد.

در این آیین علی رسول زاده رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به شایستگی سعید ابریشمی راد برای سکانداری شهر اظهار کرد: از سوی تمامی اعضای شورای شهر برای شهردار کاشان که برنامه های جامع، کامل و دقیقی در جهت مدیریت شهر دارند آرزوی موفقیت می کنیم.

وی ضمن قدردانی از زحمات شهردار سابق تصریح کرد: تمامی اعضای پارلمان شهر با هم متحد هستند و باید به این نکته توجه داشته باشیم که انتخابات تمام شده و می بایست همگام با شهردار مسیر توسعه کاشان را هموار ساخت.

* هدف اصلی همه ما خدمت به مردم است

در ادامه این آیین علی هاشمی طاهری با بیان اینکه از شهردار جدید به جدیت حمایت خواهیم کرد، اظهار داشت: هدف اصلی همه ما خدمت به مردم است.

عفت پدرام فر دیگر عضو شورا تاکید کرد: ما خانواده ای 10 نفره هستیم که کار را با همدلی و پشت کار در کنار یکدیگر انجام خواهیم داد، حضور در آیین تودیع و معارفه وظیفه ما بوده است اما توفیق از ما سلب شده بود و ما قاطعانه پشتیبان شهردار هستیم و تمام کارها را با قدرت ادامه خواهیم داد.

درپایان این آیین سعید ابریشمی راد شهردار کاشان، با بیان اینکه شرط موفقیت یک مدیر حکومت بر دل هاست، اظهار کرد: لازمه تحقق اهداف یک مدیریت موفق عاشقانه کار کردن است.

وی افزود: امیدوارم با عنایت خداوند شهر کاشان را به جایگاه شایسته خود برسانیم.