روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

در پی اهانت‌های رئیس جمهور آمریکا

مردم نصف‌جهان متحد‌تر از همیشه «مرگ‌ بر آمریکا» سر دادند

کد خبر : 4967
۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۸
مردم نصف‌جهان در پی اهانت‌های رئیس جمهور آمریکا و در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند سایر ملت ایران خروشیدند.
فارس ، در پی اهانت‌ها و توهین‌های رئیس جمهور آمریکا به ملت و مردم و همچنین در حمایت از سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی مردم نصف‌جهان همانند سایر مردم ایران خروشیدند.

* تجمع ضدآمریکایی مردم اصفهان با قرائت قرآن شروع شد و مردم آمدن‌اند تا حمایت خود را از سپاه پاسداران به عنوان نهادی انقلابی اعلام کنند.

* سرود ملی ایران به عنوان سرود وحدت بخش مردم نواخته شد و مردم با زمزمه این سرود را بار دیگر بر زبان جاری کردند.

* مردم شعار «مرگ بر آمریکا» سر می‌دهند و شعار «ما ملت بصیریم، ذلت نمی پذیریم» را هم سر می‌دهند و حمایت خود را با پلاکاردهای که روی آن در حمایت از سپاه جملاتی نوشته شده است را بر روی دست بلند کرده‌اند که روی یکی از این‌ها نوشته شده که «پاسداران نور چشم مردم ایران».

* زنان حماسه آفرین و شهیدپرور دیار نصف‌جهان نیز خود را در کنار سپاه پاسداران می‌دانند و در دست دارند که یا زینب اگر نتوانستیم مدافع حرمت باشیم، آمدیم تا حامی مدافعان حرمت شویم.

* «نصر من الله و فتح قریب، مرگ بر آمریکای مردم فریب» شعاری است که زنان و مردان نصف جهان بلند فریاد می‌زنند.

* بیرق لبیک یا خامنه‌ای و پرچم سه رنگ پرافتخار ایران در کنار پرچم یا علی ابن ابیطالب و «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بر فراز جمعیت افراشته شده است.

* همچنین در پلاکاردهایی به برخی از جنایات آمریکا اشاره شده است از جمله هزینه 700 میلیون دلار هزینه سالانه ماجراجویی‌های آمریکا، قاچاق 300 هزار کودک و عدم پیوستن به کنوانسیون حقوق کودک، اعتراف به کودتای 28 مرداد پس از 60 سال، 40 بار وتوی قطعنامه‌های علیه جنایات رژیم صهیونیستی