روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

روستای زیبای قزاآن از سرمایه های گردشگری منطقه

کد خبر : 5259
۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۵
معاون استاندار و فرماندار کاشان در بازدید از روستای قزاآن در جمع مردم این روستا گفت : قزاآن یکی از روستاهای زیبای گردشگری و از سرمایه های شهرستان کاشان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در این دیدار فرماندار و اعضای شورای تامین و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ضمن بازدید میدانی از روستای قزاآن ، مسائل و مشکلات این روستا را بررسی نمودند.
فرماندار در این جلسه افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه خون شهدا طراحی و استوار شده و مسئولین نظام که بواسطه خود همین مردم انتخاب شده اند موظف به تامین امنیت آنها و بررسی و رفع مشکلان معیشتی آنها خصوصا روستائیان عزیز هستند.
مومنیان ضمن اشاره به وضع و تصویب قوانین توسط نمایندگان مجلس افزود: قوانینی که توسط نمایندگان محترم وضع شده و به تصویب شورای محترم نگهبان می رسد جنبه شرعی پیدا نموده و اجرای آن توسط مجریان عین شرع مقدس است.
رئیس شورای تامین شهرستان کاشان با اشاره به تقاضاهایی که مردم قزاآن داشتند گفت: به اتفاق اعضای محترم شورای تامین و مسئولین دستگاه های اجرایی در این منطقه حضور یافتیم و پیگیری مطالبات و خواسته های بحق مردم را از وظایف خود میدانیم.
مومنیان با توجه به حضور مسئولین در روستا گفت: باید از این ظرفیت خوب در جهت بررسی و حل و فصل مشکلات بوجود آمده نهایت استفاده برده شود.
معاون استاندار اصفهان در ادامه از مسئولین محترم قضایی خصوصا دادستان محترم عمومی و انقلاب کاشان درخواست نمود مشکلات منطقه را در اولویت بررسی قرار داده و در صورت که حقی از اهالی این منطقه ضایع شده باشد را خارج از نوبت و با جدیت رسیدگی نمایند.
فرماندار در پایان اظهار داشت: مسائل و مشکلات روستا، از جمله  ساماندهی آب کشاورزی روستا، وضعیت شبکه آب شرب، نظارت بیشتر برتغییر کاربری های غیر مجاز را از طریق شورای اسلامی و بخشدار مربوطه پیگیر هستیم و از مردم منطقه می خواهیم به مسئولین اعتماد کرده، صبور باشند تا مجریان قانون بتوانند به نحو احسن به کار خود ادامه دهند.