روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

وقتی کاری از دست استاندار بر نیامد؛

یک میزبانی بین المللی از دست رفت

کد خبر : 5372
۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۷
مهرماه سال جاری بود که فدراسیون کشتی با برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان به میزبانی کاشان موافقت کرد و به دنبال این موافقت رییس فدراسیون کشتی برای شرکت در نشست هماهنگی برگزاری چهارمین دوره مسابقات کشتی جهان به کاشان سفر کرد.
 در این سفر رسول خادم، کاشان را به دلیل زیر ساخت های نسبی برای برگزاری مسابقات مناسب دانست که می تواند با تلاش مدیران این شهرستان به خوبی از عهده میزبانی این مسابقات بر آید، اما ظهر دیروز خبر رسید که فدراسیون کشتی به دلیل عدم آمادگی شهرستان کاشان برای برگزاری مسابقات جهانی،  تهران  را جایگزین  کاشان کرده و قرار است این مسابقات در روزهای 16 و 17 آذر در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار  شود.
فدراسیون کشتی روز سه شنبه با توجه به فاصله اندک تا برگزاری این رقابت ها طی یک نامه از استاندار اصفهان که خود از اهالی ورزش و رییس اسبق سازمان تربیت بدنی بود، درخواست کرد که به این مسئله ورود کند ولی گویا همت جدی برای این موضوع وجود نداشت و میزبانی از کاشان گرفته شد.
برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان در حالی به تهران رسید که فرمانداری کاشان از آمادگی این شهرستان برای برگزاری این مسابقات خبر داده  بود .
حمید رضا مومنیان در این رابطه عنوان کرده بود: کاشان پشتیبانی این مسابقه ها از جمله اسکان و تغذیه، حمل و نقل درون شهری و تبلیغات محیطی را عهده دار شده و هیچ مشکلی در این زمینه ها وجود ندارد و با اعلام قطعی فدراسیون کشتی تمهیدات صورت گرفته به اجرا درمی آید.
فرماندار کاشان با گلایه از نامه زنی فدراسیون کشتی به استاندار اصفهان گفته بود ،در حالی این مهلت 24 ساعته به ما داده شد که فدراسیون برای  تعیین سالن برگزاری این مسابقات اقدامی نکرده و این موضوع متوجه ما  نیست؛ چرا که محل برگزاری مسابقات جزو تعهدات کاشان نبوده است.
نویسنده : سمیه مصور