روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

سیتی سنتر میزبان گروه محبوب موسیقی می شود

«سون» در اصفهان

کد خبر : 7498
۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۴
کنسرت موسیقی «گروه سون» یا «۷» در سالن سیتی‌سنتر برگزار می‌شود. این گروه موسیقی پاپ ایرانی که اعضای آن امیر قنادی، آرش قنادی و کیارش پوزشی هستند، فعالیت خود را از ۱۳۷۶ شروع کرد.
آرش قنادی، امیر قنادی و کیارش پوزشی اعضای «گروه سون» هستند و سه آلبوم «با تو می‌مونم»، «دوسِت دارم» و «دنیای بعد تو» توسط این گروه منتشر شده است؛ آنها هم‌چنین تاکنون تک آهنگ‌های اعتراف، همدست، زمانه، احساس شک، آسمونی، بوی عید، باور و حالم خرابه را نیز روانه بازار نشر موسیقی کرده‌اند.
اعضای این گروه در سریال «زمانه» نیز به ایفا نقش پرداختند و آهنگ‌های آنها در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفت. آنها هم‌چنین در برنامه‌های مختلف تلویزیونی نیز به اجرا پرداخته‌اند.
«آرش قنادی» متولد ۱۳۵۷ در تهران است و سرپرستی «گروه سون» را بر عهده دارد و ساز تخصصی او کیبورد و آکاردئون است. «امیر قنادی» برادر کوچک‌تر آرش قنادی و متولد ۱۳۶۲ در کرج است که به صورت تخصصی گیتار می‌نوازد. هم‌چنین «کیارش پوزشی» متولد ۱۳۵۶ در بندرعباس بوده و ساز تخصصی او پیانو و کیبورد است؛ ضمن اینکه هر سه در «گروه سون» به عنوان خواننده نیز فعالیت دارند.کنسرت موسیقی «گروه سون» ۱۹ مردادماه در دو سانس ساعت‌های ۱۸ و ۲۱ در سالن سیتی سنتر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی MelliConcert.com مراجعه کنند.