روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

عرضه دستاوردهای سامانه های 122 و 1522 در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان

کد خبر : 8599
۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۲
دستاوردها و مراحل ارائه خدمات سامانه های 122 و 1522 آبفای استان اصفهان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام) به نمایش گذاشته شد.
 در این نمایشگاه که روزهای 21 تا 25 آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برپا شد، بیش از 80 شرکت دولتی و خصوصی دستاوردهای خود را در فضایی به وسعت 3500 متر مربع عرضه کردند.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان نیز با اختصاص غرفه ای به مساحت 33 متر مربع مراحل و چگونگی ارائه خدمات سامانه های حوادث و امداد مشترکین (122) و خدمات غیر حضوری مشترکین (1522) را به صورت برخط (آنلاین) به نمایش گذاشت.
علاوه بر این کارشناسان این سامانه ها با توزیع بروشور و ارائه توضیحات حضوری، به سوالات بازدیدکنندگان در خصوص چگونگی رسیدگی به حوادث و همچنین ارائه خدمات 23 گانه فروش و پس از فروش انشعاب پاسخ دادند.
در دومین روز برپایی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام)، دکتر حسن کامران از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه آبفای استان اصفهان از فعالیت های این دو سامانه بازدید به عمل آورد.در جریان این بازدید، «رضا رضایی» معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان گزارشی از فعالیت های این شرکت و چگونگی ثبت و توزیع لوازم کاهنده مصرف آب از طریق سامانه 1522 ارائه کرد.
 
نویسنده : زاینده رود