روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

شروع سرد تئاتر آذر ماه

تئاتر اصفهان دوباره به خواب پائیزی رفت

کد خبر : 8713
۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۵
هفته اول آذر ماه تنها با 3 نمایش همراه است؛ در این هفته بازار تئاتر در رکود به سر می‌برد، مردم علاقه‌مند به تئاتر می‌توانند برای گذراندن اوقات فراغت خود در این ماه سرد پاییزی به تماشاخانه ماه و تالار هنر مراجعه کنند و به تماشای تئاتر مورد علاقه خود بنشینند. در اوایل آذر ماه بازار تئاتر وارد روزهای سرد خود می‌شود، این روزها شهر اصفهان میزبان تنها 3 نمایش در سالن‌های نمایش خود است.
فارس ، نمایشی با عنوان «دزدها به چه می‌اندیشند» به طراحی و کارگردانی پویان عطایی از 15 آذر ماه  تا  7 دی ماه به اجرا در می‌آید؛ در این تئاتر هاله رنجبر و بهنام شمسایی به هنرنمایی می‌پردازند؛ مکان برگزاری این نمایش در خیابان استانداری، خیابان سعدی، تماشاخانه ماه است، علاقه‌مندان به تئاتر می‌توانند برای دیدن این نمایش از ساعت 19 به تماشاخانه ماه مراجعه کنند.

تئاتر «افرا» سومین دوره اجرا خود را از 5 آذر ماه تا 8آذر ماه برگزار می‌کند، این تئاتر برگزیده سی‌امین جشنواره تئاتر استان اصفهان شده است؛ «افرا» به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شده است؛ این نمایش به کارگردانی احسان جانمی و نویسندگی بهرام بیضایی هر روز ساعت 18 به اجرا در می‌آید، آدرس محل برگزاری این نمایش در میدان لاله، سالن اصلی تالار هنر واقع است.

«هیچ کس رو محکم بغل نکن» با کارگردانی محمدجواد سجادی در خیابان استانداری، کوچه سعدی، هنرستان حوزه هنری، تماشاخانه ماه از 2 الی 12 آذر ماه همه روزه از ساعت 18 اجرا دارد؛ تئاتردوستان می‌توانند برای تماشای این نمایش به تماشاخانه ماه بروند و از تماشای این نمایش لذت ببرند.