روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

اوج هیجان در نقش جهان

پرسپولیس - سپاهان؛ زنده از الکلاسیکوی فوتبال ایران

کد خبر : 8846
۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۹
هواداران فوتبال در اصفهان که اشتیاق زیادی برای الکلاسیکوی ایران داشتند، از همین حالا خود رابه ورزشگاه نقش جهان رسانده اند.
"ورزش سه"، امروز از ساعت 16:10 حساس ترین بازی هفته فوتبال ایران بین تیم های پرسپولیس و سپاهان برگزار خواهد شد. این مسابقه تا حد زیادی قهرمان نیم فصل را مشخص کرد و همچنین باتوجه به جذابیت های همیشگی، از حساسیت های زیادی برخوردار است. اینجا حواشی، اتفاقات و آن چه غیر از 90 دقیقه بازی را به نمایش در خواهیم آورد.

 

13:55 - سعید فتاحی در حاشیه بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: تیم‌ها باید در زمین نتیجه بگیرند نه در حواشی. ورود تماشاگر بدون بلیت ممنوع است. هیچ تیمی حق ندارد بازی را بدون هماهنگی رایگان کند

 

13:50 - سپاهانی ها حضور پرشوری در ورزشگاه داشته اند و هم اکنون نزدیک به نیمی از سکوهای طبقه اول را در اختیار خود گرفته اند.

 

 

13:46 - محرم نویدکیا در اردوی پرسپولیس حاضر شد تا به زردها روحیه بدهد. او عکسی به یادگار با قلعه نویی ثبت کرد.

 

 

13:30 - بازار سیاه برای بلیت های پرسپولیس؛ گفته می شود باوجود اتمام بلیت جایگاه های تیم میهمان، بلیت برای پرسپولیسی ها در بازار سیاه به قیمت 30 تا 80 هزار تومان وجود دارد.

 

13:20 - فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر که تیم بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در آن مستقر هستند، ادعای این تیم مبنی بر استفاده پلیس از گاز اشک‌آور را رد کرد و گفت: استفاده از گاز اشک آور بیرون از هتل محل اقامت پرسپولیسی ها کاملا کذب است!

 

13:15 - بلیت‌های جایگاه پرسپولیس به اتمام رسیده است و دیگر بلیت به هواداران این تیم فروخته نمی‌شود.

 

12:55 - وضعیت ورزشگاه نقش جهان و سکوهای تیم میهمان که یک سوم از آن ها پر شده است.

 

 

12:45 - روزی روزگاری سپاهان با ترکیبی از پرسپولیسی ها سابق. از جمله آن ها می توان به میناوند، عقیلی، بزیک، بنگر و آقایی اشاره کرد.

 

 

12:30 - حمیدرضا گرشاسبی وارد اردوی پرسپولیس شد؛ شاید آخرین سفر او همراه با تیم باشد.

 

 

 

12:15 - کی روش استنلی سوارز با 9 گل آقای گل فوتبال ایران است. او فصل پیش با ذوب آهن گل برتری مقابل پرسپولیس را زد و حالا امیدوار به تکرار این اتفاق با پیراهن سپاهان است.

 

11:55 - عکسی از ورزشگاه نقش جهان و سکوهای خالی این استادیوم.

 

 

11:35 - شنیده می شود ورود شیپور برای هواداران پرسپولیس ممنوع است.

 

 

11:30 - پرسپولیس و سپاهان تاکنون 68 بار دیدار کرده اند و پرسپولیس 24 و سپاهان 19 برد به دست آورده اند. در لیگ برتر آمار به نفع طلایی پوشان است.

 

11:20 - هم اکنون حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به همراه عرب معاون امور اداری باشگاه وارد اصفهان شدند. گرشاسبی در فرودگاه گفت: دوست دارم عرب جایگزینم شود.

 

11:16 - یکی از خاطره انگیزترین بازی های پرسپولیس وسپاهان در جام حذفی سال 86 بود؛ جایی که زردها با جادوی محمود کریمی در وقت اضافی 3 گل به پرسپولیس زدند و برنده شدند. دراین تصویر احسان حاج صفی تازه کار و کریم باقری کهنه کار را میبینید.

 

 

11:10 - در ورزشگاه نقش جهان بلیت قسمت VIP نیز به فروش می رود.

 

 

11:01 - ادو بزیک برترین گلزن مصاف های پرسپولیس و سپاهان با 7 گل که 5 سال برای پرسپولیس بازی کرد و 5 سال برای سپاهان

 

 

 

10:56 - تصاویری از ورزشگاه نقش جهان؛ پرسپولیسی ها درصدد پر کردن 10 درصد جایگاه خود هستند.

 

 

 

10:46 - تلخ ترین اتفاق تاریخ هماوردی پرسپولیس و سپاهان؛ سرباز احمدی، کسی که فوتبال چشم هایش را گرفت. از چنین اتفاقی درس بگیریم.

 

 

10:45 - صف طولانی هواداران دو تیم برای خرید بلیت بازی دو تیم.

 

 

10:40 - شب گذشته هواداران اصفهانی تیم پرسپولیس در فرودگاه و هتل محل اقامت استقبال قابل توجهی از تیم محبوبشان داشتند

 

 

10:30 - ساسان انصاری که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را دارد، امروز برابر تیم سابق بازی می کند و از انگیزه های بالایی برخوردار است. تصویری از مصاف فصل پیش او و پرسپولیسی ها.

 

 

 

10:15- فصل گذشته علی علیپور موفق شد در هر دو بازی رفت و برگشت دروازه سپاهان را باز کند. آیا امروز هم می تواند؟

 

 

10:01 - در هفته های نخستین لیگ پانزدهم پرسپولیسِ برانکو با این نفرات 4 گل از سپاهان خورد و مغلوب شد.

 

 

 

9:45 - هواداران اصفهانی از همین حالا در ورزشگاه حضور یافته اند.

 

 

9:30 - پرسپولیسی ها باتوجه به این که تنها ده درصد از جایگاه های نقش جهان به آن ها می رسد، زودتر راهی نقش جهان شده اند تا پشت در نمانند.

 

 

9:15 - خراسان ورزشی بازی پرسپولیس و سپاهان را در جایگاه دربی ایران دانسته است.

 

 

9:05 - روزنامه خبر ورزشی در روز بازی پرسپولیس مصاحبه ای اختصاصی از برانکو ایوانکوویچ منتشرکرده است. تیتر اصلی نشان می دهد برانکو دوست دارد مثل قهرمان ها از پرسپولیس برود.

 

 

 

9:00 - روزنامه همشهری ورزشی جلد اصلی خود را به بازی پرسپولیس و سپاهان اختصاص داده و ضمن اشاره به حساسیت این بازی تیتر زده: «نفس ها حیس!»