روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

کمک 92 میلیاردی اصفهانی‌ها به کمیته امداد در هشت ماه

کد خبر : 8867
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۹:۳۵
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: در هشت ‌ماهه نخست سال جاری مردم اصفهان بیش از 92 میلیارد و 62 میلیون تومان به مددجویان نیازمند کمک کردند.
محمدرضا متین پور با اشاره به اینکه در هشت‌ماهه نخست سالجاری بیش از 92 میلیارد و 62 میلیون تومان برای حمایت از مددجویان توسط مردم نیکوکار استان به این نهاد پرداخت شده است، اظهار کرد: مشارکت مردمی در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد رشد داشته است.
 
وی با اشاره به اینکه در هشت‌ماهه نخست امسال بیش از 17 میلیارد و 78 میلیون تومان صدقه، 23 میلیارد و 224 میلیون تومان در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین، 21 میلیارد و 736 میلیون تومان زکات و 30 میلیارد تومان جهت کمک به مددجویان جمع‌آوری شد، خاطر نشان کرد: با توجه به فشارهای معیشتی و گرانی‌های اخیر حمایت مردم از مددجویان چشمگیر و فداکارانه بود.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به سرفصل کمک‌های مبتنی بر نیاز، گفت: بسیاری از کمک‌های مردم که با نیت هزینه کرد در امور خاصی مانند جهیزیه، تحصیل، درمان، معیشت، زیارت، اطعام و ... در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد در این سرفصل جمع‌بندی می‌شود و دقیقاً بر اساس نیت خیران و نیکوکاران در همین مسیر هزینه خواهد شد.