روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

13 مصدوم براثر آتش سوزی در شهرک صنعتی جی

کد خبر : 9090
۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۹:۳۲
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: یک مورد حریق در یک کارخانه جاروبرقی‌سازی واقع در شهرک صنعتی جی خیابان اول رخ داد.
غفور راستین رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از وقوع یک مورد حادثه حریق در ساعت 7:46 صبح امروز خبر داد و گفت: این حریق در یک کارخانه جاروبرقی‌سازی واقع در شهرک صنعتی جی خیابان اول رخ داده بود که 3 آمبولانس جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به مصدوم شدن 13 نفر از پرسنل آتش‌نشانی در این حادثه افزود: یک نفر از پرسنل آتش‌نشانی که مردی 45 ساله بود به بیمارستان فارابی منتقل شد.

وی از درمان سرپایی 8 نفر دیگر از پرسنل آتش‌نشانی خبر داد و گفت: یک نفر از نیروهای آتش‌نشانی که مردی 27 ساله بود به بیمارستان الزهرا(س) انتقال داده شد و 3 نفر دیگر از نیروهای آتش‌نشانی هم که در سنین 27، 48 و 50 سال بودند به بیمارستان فارابی منتقل شدند؛ این عملیات در ساعت 12:30 دقیقه به اتمام رسید.

راستین همچنین از وقوع یک مورد مسمومیت  مونوکسیدکربن توسط روشن کردن  زغال در خیابان امام رضا فلکه امام جواد در صبح امروز خبر داد که 7 مصدوم آن که 2 مرد، 4 زن و یک کودک بودند توسط 2 دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان اشرفی منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: شب گذشته نیز یک مورد مسمومیت با گاز کربن مونوکسید بعد از شهرک آزمایش تالار فرمانیه گزارش داده شده بود که 3 مصدوم آن که یک مرد 51 ساله، یک زن 55 ساله و یک کودک 9 ساله بودند به بیمارستان  محمدرسول الله انتقال داده شدند.