روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

پربازدیدترین اخبار

نگاهی به چهار دهه روزنامه‌نگاری در اصفهان

کد خبر : 9149
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۶
نخستین نشست از سلسله نشست‌های کافه رسانه با موضوعچهار دهه روزنامه‌نگاری در اصفهان امروز 12 دی‌ماه در کتابخانه فرهنگسرای تخصصی رسانه برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه در خصوص سلسله نشست‌های کافه رسانه با موضوع"چهار دهه روزنامه‌نگاری در اصفهان"، اظهار کرد: هم‌زمان با گشایش نمایشگاه آثار مطبوعاتی غلامحسین جعفری در موزه عصارخانه شاهی، کانون پیشکسوتان فرهنگسرای تخصصی رسانه نیز آغاز به کار کرد و بسیاری از روزنامه‌نگاران باسابقه اصفهان را گرد هم آورد.

فاطمه شفیعی ادامه داد: امروز(چهارشنبه)12 دی‌ماه رأس ساعت 11:30 نخستین نشست این کانون با موضوع "چهار دهه روزنامه‌نگاری در اصفهان" در محل کتابخانه فرهنگسرای تخصصی رسانه برگزار می‌شود و این بزرگان هر یک از دیدگاه خود، تأثیر رسانه را بر وقوع انقلاب اسلامی ایران بیان می‌کنند.

وی افزود: نشست‌های آتی این کانون روزهای 18 و 25 دی‌ماه برگزار می‌شود و سپس از چکیده اطلاعات ارائه ‌شده توسط این اهالی قلم، برای ویژه ‌برنامه‌ای که به مناسبت دهه فجر عهده‌دار برگزاری آن هستیم استفاده خواهد شد.

مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه با اشاره به اینکه روزنامه‌نگاری در اصفهان از پیشینه خوبی برخوردار است، گفت: ما در این شهر افرادی را داشته‌ایم که 160 سال پیش روزنامه‌نگار بوده‌اند. به همین سبب با تشکیل کانون روزنامه‌نگاران پیشکسوت تصمیم گرفتیم مدفن و خانواده روزنامه‌نگارانی که از بین ما رفته‌اند را پیدا کنیم و فرصت بهره‌گیری از تجربیات آن عده از پیشکسوتان این عرصه که در قید حیات هستند را نیز مغتنم بشماریم.