روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

به میزبانی دانشگاه آزاد اصفهان انجام شد

اکران بهترین فیلم سال با حضور خانواده شهدای حادثه تروریستی زاهدان

کد خبر : 9913
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۰
فیلم سینمایی وقتی ماه کامل شد، ساخته نرگس آبیار عصر روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) با حضور خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی زاهدان اکران شد.
فارس ، حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری شامگاه سه‌شنبه در حاشیه اکران فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان اظهار کرد: قرآن کریم زمانی که داستان حضرت عیسی و حواریون را نقل می‌کند نصرت ولی خدا را همان نصرت خدا می‌داند و بر همین اساس شهدا را انصار دین خدا می‌دانیم.

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان با اشاره به ماندگاری هنر و رسانه بیان کرد: قرآن بر مبنای هنر و تمام اجزای آن جلوه‌های ماندگار هنر است و ما هر مقدار بتوانیم پیام‌هایمان را در قالب هنر انتقال دهیم ماندگار می‌شوند.

وی افزود: دانشگاهیان پیشرفت‌های خود را مدیون شهدا هستند، آن‌ها مانند شمع سوختند تا ما جاده را ببینیم و جلو برویم.

به گزارش فارس، فیلم سینمایی وقتی ماه کامل شد، ساخته نرگس آبیار عصر روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) با حضور خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی زاهدان اکران شد.

این فیلم که در جشنواره فیلم فجر سال جاری توانست 6 سیمرغ از جمله بهترین فیلم را به خود اختصاص دارد مربوط به یک داستان واقعی و عاشقانه است که تفکر یکی از گروهک‌های تروریستی را در شرق کشور به تصویر کشیده است.