روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

اخبار جدید سرویس ها
قاتل ملیکای پنج ساله صبح امروز به دار مجازات آویخته شد.
سال‌ها است که از کشف برخی مکان‌های باستانی می‌گذرد اما تاکنون دانشمندان از چگونگی آنها اطلاعاتی ندارند و ناشناخته باقی مانده‌اند.
در سیستم مدیریت سراسر دنیا، بعد از پایان یا قطع همکاری یک مسئول، مدیران ارشد آن کشور باید به فکر جایگزینی برای آن شخص باشند؛ موضوعی که به چالشی نزدیک به یک ساله این شهر تبدیل شده است.
صنایع دستی اصفهان حاصل ذوق و هنر استادکاران را به نمایش می گذارد و خاطره ای ماندگار از سفر را برایتان رقم می زند. هر بار که چشمتان به یکی از این صنایع دستی بیفتد، بی درنگ روزهای شیرینی که در سفر گذرانده اید در ذهنتان زنده می شوند و لحظه لحظه اش از جلوی چشمانتان عبور می کند.
سرویس دانش و فناوری
روز گذشته شایعاتی منتشر شد که ادعا می کند محققان بالاخره با کشف ابرهای عجیب و شش ضلعی شکل بر فراز منطقه مثلث برمودا، موفق به حل معمای این مثلث شده اند، در ادامه این خبر با ما همراه باشید.
در هیاهوی تعطیلات چندروزه گم شد. خبر ذبح کودک عربستانی را می گویم که تنها جرم او «شیعه بودن» بود. به جز «مهناز افشار» هیچ سلبریتی دیگری برایش پست و استوری نگذاشت.
در فرهنگ ایرانی و تا پیش از دوره معاصر، حمام فقط جایگاه‌ شست‌وشو نبود، بلکه یک مکان ارتباطی برای دیدار مردم و کسب اخبار و پرس‌وجو از احوال یکدیگر نیز بوده است.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بنابر تبصره ۱۴، در سال ۹۸ هیچ تغییری در قیمت و نحوه توزیع حامل‌های انرژی صورت نخواهد گرفت.
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: زندگینامه شهید محسن حججی از سال آینده به محتوای کتب درسی پایه دوازدهم اضافه می‌شود.
در میان پسماندهایی که انسان تولید می کند، پلاستیک از جدی ترین چالش های زیست محیطی محسوب می شود که پراکندگی آن در طبیعت، نتیجه ای جز خاتمه بقا و تهدید حیات جانداران در پی نخواهد داشت.
سرویس جامعه
شماره های اضطراری در ایران وضعیت عجیبی دارند؛ در حالی‌که بسیاری از شهروندان دقیقا نمی دانند که برخی از این شماره‌ها برای اطلاع رسانی چه مواردی است؛ برخی دیگر به هر بهانه‌ای این شماره‌ها را می گیرند و عملا روزانه صدها اختلال در کار مراکز حساس و حیاتی کشور ایجاد می کنند.
بدرقه یاران خرازی
بدرقه یاران خرازی
چشممان به جمالت روشن شد
چشممان به جمالت روشن شد
نمايشگاه نقاشي معلولين
نمايشگاه نقاشي معلولين