روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

زاینده رود

اخبار جدید سرویس ها
قلعه شاه دژ اصفهان بر فراز کوه صفه، یک قلعه نظامی است که در روزگار ساسانیان برای حفاظت از شهر اصفهان ساخته شد.
گروه‌های مختلف موسیقی با پایان ماه محرم و صفر، ساز‌های خود را برای اجرای موسیقی کوک می‌کنند.
سرویس دانش و فناوری
روز گذشته شایعاتی منتشر شد که ادعا می کند محققان بالاخره با کشف ابرهای عجیب و شش ضلعی شکل بر فراز منطقه مثلث برمودا، موفق به حل معمای این مثلث شده اند، در ادامه این خبر با ما همراه باشید.
دولت در واکنش به خروج غیر قانونی آمریکا از توافق برجام بیانیه صادر کرد.
می‌دانید که کلسیم برای بدن چه مقدار ضروری می‌باشد، کمبود کلسیم بعد از 40 سالگی در شخص هویدا می‌شود. بعضی از مواد باعث می‌شوند که کلسیم بدن دفع شود؟ در این مقاله شما را با غذاهایی که کلسیم بدنتان را دفع می‌کند آگاه می‌کنیم.
مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال ۲۰۱۸ امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار شد و در نهایت توپ طلای سال به لوکا مودریچ تعلق یافت.
اگر آپارتمان نشین هستید و دلتان می خواهد در خانه تان گل داشته باشید این مقاله از باشگاه خبرنگاران جوان را از دست ندهید.
در سیستم مدیریت سراسر دنیا، بعد از پایان یا قطع همکاری یک مسئول، مدیران ارشد آن کشور باید به فکر جایگزینی برای آن شخص باشند؛ موضوعی که به چالشی نزدیک به یک ساله این شهر تبدیل شده است.
کارشناس اجرای پروژه های نورد گرم فولاد مبارکه از راه اندازی سامانه اتوماسیون جدید کنترل کولینگ تاور « سی تی 5 » و امولسیون و خنثی سازی در ناحیه نورد گرم خبرداد.
روز عصای سفید روزی است که روشن دلان جهان طراوت، پویایی و نشاط را به جویبار زندگی فرامی‌خوانند.
گفتگوی علمی پیرامون بحران آب در اصفهان و چهارمحال بختیاری با حضور عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس و جعفری رئیس کمیته صیانت از آب استان چهارمحال بختیاری برگزار شد، با تاکید بر اینکه آب زاینده رود بدون تناسب به استان ها اختصاص یافته است بر محاکمه متخلفان برداشت های غیرقانونی آب تاکید شد.
فرمانده انتظامی استان از دستگیری یك زوج جوان كه با ترفند سرمایه گذاری در دبی توانسته بودند بیش از 220 میلیارد ریال از هفت نفر كلاهبرداری و متواری شوند، خبر داد.
رژه ناوگان آتش نشانی
رژه ناوگان آتش نشانی
سردیس شهیدان خرازی وغازی
سردیس شهیدان خرازی وغازی
آیین باز گشایی مدارس
آیین باز گشایی مدارس
ظهر عاشورا
ظهر عاشورا