روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

شیشه فروش:

سیل به ۹ شهر و ۲۷ روستای فریدونشهر آسیب زد

  • کد خبر 10163
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۱/۱۳

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان گفت: سیل به منازل مسکونی، مزارع، شبکه آب شرب، پل‌ها و جاده‌های ۹ شهر و ۲۷ روستای فریدونشهر آسیب وارد کرد.

منصور شیشه فروش  اظهار کرد: با وجود آنکه برخی محورهای مواصلاتی به نایین به دلیل وزش شدید طوفان شن مسدود شده و خودروها متوقف شدند اما ۵۰۰ خودرو دچار خسارت شدند که مالکان آن‌ها با هماهنگی مدیریت بحران شهرستان نایین اسکان اضطراری یافتند تا پس تعمیر خودرو و تعویض شیشه‌ها به سفر خود ادامه دهند.

وی با بیان آنکه در مجموع روز گذشته ۸۰۰ نفر در استان اسکان اضطراری داده شده و به ۱۵۰۰ نفر نیز امدادرسانی شده است، افزود: طوفان در اردستان، نایین، خور و بیابانک، قسمت‌هایی از شرق اصفهان مانند جرقویه و ورزنه به درختان، منازل، دیواره واحدهای دامی و شبکه‌های برق خسارت وارد کرد.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان با تاکید بر اینکه وزش باد در روز بعد نیز ادامه دارد، تصریح کرد: وزش باد شدید در شهر اصفهان باعث شکسته شدن درختان و سقوط داربست‌های فلزی شد و در یکی از موارد در حاشیه زاینده‌رود افتادن درخت روی سه خودرو به آنان آسیب زد.

وی ادامه داد: سیل نیز به منازل مسکونی، مزارع، شبکه آب شرب، پل‌ها و جاده‌های ۹ شهر و ۲۷ روستای فریدونشهر آسیب وارد کرد.

شیشه فروش با اشاره به اینکه سه فروند بالگرد از هوانیروز اصفهان به سمت خرم آباد اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: ۱۵۰ نیرو از هلال احمر و شهرداری اصفهان با تجهیزات لازم به همراه ۱۲ دستگاه لودر از بنیاد مسکن به خرم آباد اعزام شده و به علاوه آن پتو و بسته‌های غذایی به استان‌های خوزستان، گلستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری نیز ارسال شده است.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس