روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

شهردار شاهین شهر از سمت خود برکنار شد

  • کد خبر 11288
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۵/۰۹

شب گذشته در نشست علنی شورای اسلامی شاهین‌شهر با رای اکثریت اعضای این شورای حمید عشقی از سمت شهرداری شاهین‌شهر برکنار شد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شاهین‌شهر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در شاهین شهر به محتوای نشست اعضای شورای شهر اشاره و اظهار کرد: باحضور نماینده عالی دولت از سوی فرمانداری، شهردار شاهین‌شهر و معاونان شهرداری برای ارائه توضیحات در خصوص ابهام دو تن از اعضای شورای‌شهر مبنی بر عدم اقامت و سکونت شهردار و خانواده‌ وی در محدوده قانونی شهر محل خدمت به صحن علنی شورا احضار شدند.

پرستو جهانگیری تصریح کرد: با استناد به قانون تشکیلات مصوب ۱ خردادماه ۷۵ و اصلاحات بعدی آن و بند " د " ذیل تبصره ۴ بند۱ ماده ۸۰ و ۹۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی " حمیدعشقی" با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر از سمت خویش برکنار شد.

وی افزود: "حمیدفدایی" معاون فعلی خدمات شهری شهرداری که در گذشته شهردار دولت آباد و یزدان شهر بوده  با حفظ سمت به عنوان سرپرست فعلی شهرداری منصوب شد.

برکناری "حمیدعشقی" شهردار پیشین با رای ۴نفر از اعضای شورای اسلامی شهر صورت گرفت و سه نفر دیگر از اعضای شورا با استناد بر سکونت شهردار از دوماه پیش در این شهر، از صحن شورا به نشانه اعتراض خارج و مانع خواندن سایر لوایح شدند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس