روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

ممنوعیت ورود غیربومی‌ها به دهاقان در تعطیلات عاشورای حسینی

  • کد خبر 13608
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۶/۰۴

سرپرست فرمانداری دهاقان از اعمال محدودیت‌های جابجایی از شهرستان‌های مجاور به شهرستان دهاقان از روز پنج شنبه ۶ شهریور خبرداد.

سیدعلی سجادی سرپرست فرمانداری دهاقان در جلسه ستاد مقابله با کرونای دهاقان اظهار داشت: ارباب‌رجوع و کارمندان کلیه ادارات و نهاد‌های دولتی شهرستان نسبت به رعایت الزامات موازین بهداشتی بیش از پیش اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری دهاقان افزود: اداره صمت و اتاق اصناف به همراه تعزیرات حکومتی با همکاری نیروی انتظامی شهرستان نسبت به نظارت بر رعایت موازین وپروتکل‌های بهداشتی در اصناف اقدام کنند.

او بیان کرد: شهرداری‌ها نسبت به ایجاد محدودیت در ارتباط با کاهش روشنایی در استفاده از پارک ها، بوستان‌ها، پارک بازی کودکان، اقدامات لازم را انجام دهند؛ همچنین منطقه گردشگری دزج، همگین و اردسته و آرامستان‌ها و گلزار شهدا تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

سجادی از شبکه بهداشت و درمان خواست نظارت بر هیئت‌ها را ادامه دهند و مدت زمان برگزاری مراسم در هیئات مذهبی با جمعیت بالا در کمترین بازه زمانی انجام شود.

سرپرست فرمانداری دهاقان همچنین از اعمال محدودیت‌های جابجایی از شهرستان‌های مجاور به شهرستان دهاقان از روز پنج شنبه ۶ شهریور خبرداد.

حشمت الله ثالثی نیز در این جلسه با بیان این‌که میانگین سنی مبتلایان در دهاقان ۵۲ سال است؛ تصریح کرد:تا کنون از ۱۰۵ بیمار بستری که نمونه گیری به عمل آمده ۳۰ مورد مثبت و ۷۵ مورد منفی شده است. همچنین از ۵۵۶ مورد بیمار سرپایی که نمونه گیری بعمل آمده ۱۰۳ مورد مثبت و ۴۵۳ مورد منفی شده است.

او وضعیت شهرستان را تا به امروز نارنجی وعلت تغییر رنگ از زرد به نارنجی را افزایش بیماران بستری اعلام کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دهاقان خطاب به مردم شهرستان خصوصا هیئات مذهبی گفت: به خاطر حفظ سلامتی خود و دیگران رعایت پروتکل‌های بهداشتی را بیش از گذشته رعایت کنید.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس