روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

محدودیت های کرونایی با وخامت اوضاع در کاشان تمدید می شود

  • کد خبر 13883
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۸/۲۰

کاشان - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار کاشان گفت: محدودیت های کرونایی با وخامت اوضاع شیوع ویروس کرونا در کاشان تمدید می شود.

عباسعلی قپانی پور با اشاره به وضع وخیم و نگران کننده اوضاع شیوع ویروس کرونا در کاشان اظهار داشت: متأسفانه کاشان در تعداد بیماران بستری و تست‌های مثبت کرونا جز شهرستان‌های اول در کشور است.

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا در بین مشاغل طبقه دو، سه و چهار ابراز داشت: با استفاده از تجربیات قبلی و همکاری مردم امیدواریم با اعمال این محدودیت‌ها بتوانیم زنجیره شیوع این ویروس را قطع کنیم.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان با اشاره به بی تفاوتی برخی از شهروندان نسبت به محدودیت‌های ایجاد شده کرونایی تصریح کرد: با ادامه این روند و در صورتی که اوضاع بیش از این وخیم شود، این محدودیت‌ها تمدید می‌شود.

وی با بیان اینکه لازم است با افراد متخطی از محدودیت‌ها برخورد شود، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند نتیجه بی تفاوتی و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در بیمارستان‌ها و دفن فوتی‌های روزانه آرامستان گلابچی کاشان ببینند.

قپانی پور با اشاره به اینکه از اوضاع معیشتی مردم آگاه هستیم، ادامه داد: صیانت و حفاظت از جان مردم نیز وظیفه همه مسئولان است و اعمال محدودیت‌ها هم به همین دلیل است تا زنجیره شیوع ویروس کرونا قطع شود.

وی با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا افزود: این مصوبات پشتوانه ملی و کشوری دارد و همانند یک قانون است که باید عملیاتی شود و اجرای این محدودیت‌ها نیز بر این اساس بوده است.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان با بیان اینکه اعمال این محدودیت‌ها از طریق صداوسیما، شبکه‌های مجازی و رسانه‌های محلی اطلاع رسانی شده بود، گفت: همیشه برای یک عده بهانه برای انجام وظایف قانونی و شهروندی وجود دارد و این موضوع نباید مستمسکی برای عدم اجرای قانون باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس