روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

توقیف ۵۰ هزار ماسک غیربهداشتی در شاهین‌شهر

  • کد خبر 13998
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌شهر و میمه از پلمب یک واحد کارگاه تولید ماسک غیربهداشتی و توقیف ۳۵۰ بسته دستمال کاغذی و دستمال توالت در شاهین‌شهر، خبر داد.

علی پارسا با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر عملکرد و اجرای محدودیت‌ها در واحدهای تولیدی، صنعتی و اصناف توسط بازرسان بهداشت محیط، اظهار کرد: بازرسان بهداشت محیط با دستور مقام قضایی، یک واحد کارگاه تولید ماسک را که به صورت مخفیانه در شرایط غیربهداشتی اقدام به تولید ماسک و دستمال می‌کرد، شناسایی و پلمب کردند.

وی با اشاره به توقیف ۵۰ هزار ماسک غیر بهداشتی از این واحد کارگاهی، افزود: در توقیف و پلمب این واحد کارگاهی علاوه بر ۵۰ هزار ماسک غیربهداشتی سه دستگاه‌ برش، دو دستگاه پرس، مواد اولیه تولید ماسک و نایلون‌های بسته‌بندی نیز توقیف و به واحد بهداشت محیط به منظور تعیین تکلیف انتقال داده شد.

پارسا همچنین از توقیف و ضبط بیش از ۳۵۰ بسته دستمال کاغذی و دستمال توالت از این کارگاه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این کارگاه با بسته‌بندی دستمال کاغذی در بسته‌های پلاستیکی و درج آدرس یکی از استان‌های کشور اقدام به عرضه محصولات خود می‌کردند که علاوه بر توقیف بیش از ۳۵۰ بسته دستمال کاغذی و دستمال توالت، سه کیسه نایلون نیز توقیف و ضبط شد، همچنین پرونده همراه با صورت ‌جلسه تحویل مراجع قضایی شد.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس