روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

در ۲۴ ساعت اخیر؛

۷۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/فوت ۲۳ نفر

  • کد خبر 14067
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۱۶

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۷۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا از بین دو هزار و ۲۲۹ بیمار مشکوک مراجعه کننده به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.

آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: در ۲۴ ساعت اخیر دو هزار و ۲۲۹ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد تست ۷۳۱ نفر مثبت کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه از ۷۱ بیمار جدید شناسایی شده مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در ۱۶۹ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند، ابراز داشت: در این بازه زمانی ۱۸۷ بیمار بهبود یافته کرونا نیز از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با کاهش تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رو به رو هستیم، اظهار داشت: در حال حاضر یک هزار و ۳۷۴ بیمار مبتلا به کرونا در این مراکز بستری است.

نجیمی گفت: ۳۷۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونای بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت اخیر ۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست داده‌اند، گفت: تاکنون تست ۱۵ نفر مثبت کرونا بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس