روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان خبر داد:

اعمال قانون بیش از ۳ هزار خودرو به دلیل مخدوش کردن پلاک در کاشان

  • کد خبر 14129
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۲۳

کاشان - فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از اعمال قانون بیش از سه هزار خودرو به دلیل مخدوش کردن پلاک در کاشان خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی، با اشاره به اعمال محدودیت های کرونایی در طول سه هفته گذشته اظهار داشت: کاشان از نظر وضعیت کرونایی یک شهر نارنجی هست و به همین دلیل خودروهای پلاک غیربومی حق ورود به این شهر را ندارند.

وی با بیان اینکه در مدت زمان اعمال محدودیت ها از ورود حدود دو هزار خودرو با پلاک غیربومی به کاشان جلوگیری شد، ابراز داشت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون ۲۸ خودرو و چهار موتورسیکلت با پلاک مخدوش توقیف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اشاره به اینکه تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در شهرهای نارنجی مثل کاشان ممنوع است، تصریح کرد: در طول زمان اجرای محدودیت ها بیش از سه هزار خودرو نیز به دلیل مخدوش کردن پلاک توسط دوربین های شهری و ماموران راهنمایی و رانندگی اعمال قانون شدند.

وی با اشاره به اینکه هرگونه دستکاری در پلاک وسائل نقلیه جرم و با مجرم برابر با قانون برخورد می شود، خاطرنشان کرد: این گونه افراد به مراجع قضایی معرفی و از ۶ ماه تا یک سال حبس در انتظار آنهاست.

سرهنگ بساطی با بیان اینکه نیروی انتظامی با آمادگی ۱۰۰ درصد و در کنار دیگر نیروهای مسلح آماده ارائه خدمات به شهروندان کاشانی هستند، افزود: امیدواریم با کاهش ترددها و رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کنیم.

وی ضمن تشکر از مردم فهیم کاشان برای تعامل و همکاری با ماموران نیروی انتظامی در اجرای طرح محدودیت های تردد در ایام کرونا گفت: مطمئن هستیم که بدون همکاری مردم پلیس در انجام وظائف خود موفق نمی شود و یکی از نتایج این همکاری و تعامل داشتن یک جامعه امن برای زندگی مردم و شهروندان است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس