روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۲۰۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۲۷ نفر

  • کد خبر 14138
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۲۳

اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۲۰۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شد.

آرش نجیمی  با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در اصفهان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و هفت بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۲۰۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه از تعداد بیمار جدید شناسایی شده در استان اصفهان ۱۵۱ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند، ابراز داشت: در این بازه زمانی ۱۳۹ بیمار بهبود یافته کرونا نیز از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۲۹۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر را ۲۷ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد تاکنون تست ۱۴ نفر مثبت کرونا بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس