روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رییس صنعت، معدن و تجارت:

بازار کالاهای اساسی کاشان در شب یلدا پایش می‌شود

  • کد خبر 14166
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۲۹

رییس اداره صنعت معدن و تجارت کاشان گفت: بازار کالاهای اساسی و ضروری شب یلدا در این شهرستان از سوی بازرسان و کارشناسان این اداره به طور ویژه رصد و پایش می شود.

مجید برازنده  افزود: همزمان با طرح‌های نظارتی خاص دوران کرونا، از ۲ هفته پیش برای رفاه حال شهروندان در شب یلدا کالاهایی از جمله انواع کیک و شیرینی، آجیل، میوه و تره‌بار و گوشت قرمز و سفید تحت نظارت ویژه قرار گرفت.

وی ادامه داد: گران‌ فروشی، درج نکردن قیمت، صادر نکردن فاکتور، کم فروشی و تقلب از تخلف‌های عمده مورد رسیدگی در این طرح بود.

وی با بیان اینکه شکایت‌های مردمی از اصناف با قید فوریت رسیدگی می‌شود، اضافه کرد: شهروندان کاشانی می‌توانند در صورت مشاهده تخلف از سوی اصناف با شماره پیامگیر ۱۲۴ مربوط به ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت و یا بازرسی اصناف تماس بگیرند.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت کاشان اظهار داشت: این اداره با بسیج تمامی امکانات و نیروهای موجود به طور روزانه با استفاده از چندین گشت مستقل و مشترک بازرسی به شکایت‌های مردم رسیدگی کرده و رسالت نظارتی خود را انجام می‌دهد.

برازنده افزود: در زمینه پیگیری و اجرای مصوبه‌های ستاد پیشگیری از کرونا در کاشان شامل توجیه متصدیان واحدهای صنفی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پلمب واحدهای فعال غیرمجاز، اتحادیه های صنفی، بازرسی اصناف و کارشناسان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همکاری و حضور فعال داشتند.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود چهار هزار واحد صنفی شهرستان کاشان مورد بازرسی قرار گرفته است.

افزون بر ۱۵ هزار واحد صنفی در کاشان زیر پوشش ۵۰ اتحادیه فعال هستند.

این شهرستان با جمعیت بیش از ۳۶۸ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس