روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 06 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

۲۰ بیمار جدیدمبتلا به کرونا در منطقه کاشان شناسایی شد

  • کد خبر 14167
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۲۹

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتلای ۲۰ مورد جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۱۱ هزار و ۷۲۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هفت هزار و ۸۳۱ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۹ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های شهر کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: خوشبختانه در طول شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های آران و بیدگل بیماری بستری نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۴ و حداکثر سن آنها ۹۴ سال بوده است، ابراز داشت: هشت نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و یک نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۳۵ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۱۲۸ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و هفت نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۴۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۴۶ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و سه نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: خوشبختانه در طول ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا در منطقه کاشان گزارش نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۰ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۲ هزار و ۶۵۰ مورد افزایش یافت که از این تعداد ۴۶ تست مربوط به کیت‌های تشخیص سریع کرونا و بقیه مربوط به تست‌های PCR است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس