روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 06 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

۳۴ بیمار جدیدمبتلا به کرونا در منطقه کاشان شناسایی شد/فوت ۲ نفر

  • کد خبر 14193
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۰۱

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتلای ۳۴ مورد جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۱۲ هزار و ۴۰۱ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هفت هزار و ۸۶۴ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۳ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: از این تعداد ۱۱ بیمار در بیمارستان‌های شهر کاشان و دو بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۳۲ و حداکثر سن آنها ۹۰ سال بوده است، ابراز داشت: هشت نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و پنج نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۲۸ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۱۱۷ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۱ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۴۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۴۴ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و چهار نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌اند که این بیماران یک مرد ۸۴ ساله و یک زن ۵۲ ساله بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۳۴ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۲ هزار و ۶۴۷ مورد افزایش یافت.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس