روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان شناسایی شد

  • کد خبر 14221
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۰۳

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی ۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۱۳ هزار و ۵۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هفت هزار و ۹۰۳ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری هشت بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: تمام این نفرات در بیمارستان‌های شهر کاشان بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۴۵ و حداکثر سن آنها ۸۶ سال بوده است، ابراز داشت: پنج نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و سه نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۱۲ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۹۸ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۴ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۴۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۴۱ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌است که این افراد دو زن ۶۴ و ۶۷ ساله بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۲ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۲ هزار و ۶۹۴ مورد افزایش یافت.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس