روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

۱۴ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان های منطقه کاشان بستری شدند

  • کد خبر 14248
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۰۷

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری ۱۴ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان های منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی  با اشاره به مراجعه ۱۱۴ هزار و ۱۶۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هفت هزار و ۹۶۰ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۴ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: از این تعداد ۱۰ نفر در بیمارستان‌های کاشان و چهار نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۵ و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز داشت: هشت نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و پنج نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر اهل نطنز بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۳ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۷۵ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۸ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۳۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۲۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و چهار نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان نداشته‌ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای هشت نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۲ هزار و ۷۸۸ مورد افزایش یافت.


منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس