روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

شناسایی ۲۳ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان/فوت ۳نفر

  • کد خبر 14277
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۰۹

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی ۲۳ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۱۴ هزار و ۸۹۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هفت هزار و ۹۹۲ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۰ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: تمام این افراد در بیمارستان‌های شهر کاشان بستری شده و هیچ مورد بستری را در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل نداشته‌ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۵ و حداکثر سن آنها ۸۹ سال بوده است، ابراز داشت: تمام افراد بستری اهل شهرستان کاشان بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۷۸ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۶۴ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۴ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۲۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۲۲ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر از همشهریانمان که یک مرد ۷۸ ساله و دو زن ۷۷ و ۸۳ ساله بودند در اثر ابتلاء به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۳ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۲ هزار و ۸۲۷ مورد افزایش یافت.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس