روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۱۸۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۹ نفر

  • کد خبر 14316
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۱۵

اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی ۱۸۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در اصفهان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۳۱۲ بیمار مشکوک مبتلا به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۱۸۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده‌اند که ۷۸ نفر از آنها در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۵۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه ترخیص شده است، ادامه داد: همچنین در حال حاضر ۴۶۰ بیمار مبتلا به کرونا در این مراکز بستری هستند.

وی با بیان اینکه حال ۱۰۴ بیمار مبتلا به کرونای بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مساعد نیست، افزود: این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۹ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست داده‌اند، گفت: از این تعداد تست ۶ نفر مثبت قطعی کرونا بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس