روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

۱۶ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان های منطقه کاشان بستری شدند

  • کد خبر 14380
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۲۲

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری ۱۶ بیمار جدید حاد تنفسی طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۱۹ هزار و ۱۵۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۸ هزار و ۱۲۷ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۶ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۹ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و هفت بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۷ ماهه و حداکثر سن آنها ۸۰ سال بوده است، ابراز داشت: ۹ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان، هفت نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۷۵ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۵۶ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۹ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۲۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۲۰ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و سه نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک زن ۴۲ ساله در منطقه کاشان در اثر ابتلاء به بیماری کرونا جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۳ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۳ هزار و ۱۲۵ مورد افزایش یافت.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس