روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۱۸۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۸ نفر

  • کد خبر 14386
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۲۳

اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی ۱۸۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۳۰۵ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۸۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است، ادامه داد: از این تعداد ۸۴ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۸۲ بیمار مبتلا به کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند، تصریح کرد: این در حالی است که هنوز ۴۰۱ بیمار در این مراکز بستری هستند.

وی افزود: ۸۵ بیمار مبتلا به کرونا و بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ابراز داشت: در این بازه زمانی هشت بیمار جان باخته‌اند که تاکنون تست چهار نفر مثبت کرونا بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس