روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است /مرگ ۶ نفر

  • کد خبر 14437
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۹۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده است.

آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۷۴۶ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه از تعداد مراجعه کننده به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲ ساعت اخیر ۹۸ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده است، ابراز داشت: از این تعداد ۵۶ بیمار در این مراکز بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در مجموع ۴۰۴ بیمار مبتلا به کرونا بستری هستند، افزود: از این تعداد ۷۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی همچنین به آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اشاره کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۶ بیمار مشکوک در این مراکز جان خود را از دست داده‌اند که تست دو نفر از آنها مثبت کرونا بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس