روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

مدیر مرکز بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان:

توزیع ۱۰۰ هزار دُز واکسن آنفلوآنزا در اصفهان / هنوز واکسن داریم

  • کد خبر 14571
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۲۱

اصفهان - مدیر مرکز بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: ۱۰۰ هزار دُز واکسن آنفلوآنزا در استان اصفهان توزیع شده و همچنان امکان توزیع این واکسن در استان را داریم.

رضا فدایی  با اشاره به اینکه انجام واکسیناسیون آنفلوآنزا در استان اصفهان تأثیرات خوبی را به جای گذاشت، اظهار داشت: در این استان در سال جاری ۱۰۰ هزار دُز واکسن توزیع شد.

وی افزود: این واکسن‌ها در اختیار گروه‌های پر خطر از جمله کادر درمان، بیماران سرطانی، بیماران نقص ایمنی، ساکنان مراکز شبانه روزی بهزیستی، مددجویان زندان‌های استان و … قرار گرفت.

ابتلای یک نفر به آنفلوآنزا در اصفهان

مدیر مرکز بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان با بیان اینکه در سال جاری با همکاری مردم تعداد مبتلایان به آنفلوآنزا به شدت کاهش یافت، اضافه کرد: تاکنون تنها یک مورد مثبت آنفلوآنزا در استان اصفهان شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر واکسن آنفلوآنزا برای استفاده افراد موجود است، تصریح کرد: چنانچه افراد نیاز به تزریق واکسن داشته باشند به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

احتمال شیوع آنفلوآنزا در استان اصفهان وجود دارد

فدایی با بیان اینکه همچنان احتمال شیوع آنفلوآنزا در استان اصفهان وجود دارد، اضافه کرد: این در حالی است که خوشبختانه تاکنون شرایط خوبی را داشته باشیم.

وی با اشاره به افزایش مختصر شیوع کرونا در استان اصفهان ابراز داشت: در برخی از شهرستان‌ها شرایط به نارنجی شدن نزدیک شده و امیدواریم با جدی گرفتن پروتکل‌ها شرایط بهبود یابد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس