روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۳۴۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۱۳ نفر

  • کد خبر 14615
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۲۸

اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۳۴۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی ۲۴ ساعت اخیر شناسایی شده است.

آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز دو منطقه کاشان و آران و بیدگل طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: در این بازه زمانی دو هزار و ۸۸۴ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ۳۴۴ نفر از این بیماران مبتلای قطعی به کرونا بوده‌اند، ابراز داشت: از این تعداد ۶۸ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر ۵۳ بیمار بهبود یافته کرونا نیز از مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه ترخیص شده‌اند.

وی تعداد کل بیماران بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را ۴۱۸ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۷۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۳ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست داده‌اند، ابراز داشت: تاکنون تست چهار نفر از آنها مثبت بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس