روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۳۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان شناسایی شد

  • کد خبر 14642
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۳۰

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی ۳۵ مورد جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت اخیر خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۳۳ هزار و ۴۲۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۵۳۱ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۹ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: تمام این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۰ ماهه و حداکثر سن آنها ۸۴ سال بوده است، ابراز داشت: هفت نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و دو نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۸۸ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۷۸ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۰ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۱۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۶ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا که یک مرد ۹۳ ساله بودند در اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۳۵ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: با احتساب آمار جدید تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۴ هزار و ۴۱ مورد افزایش یافت.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس