روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۱۷۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۹ نفر

  • کد خبر 14681
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۲/۰۹

اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۱۷۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شد.

آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۲۳۲ بیمار مشکوک به کرونا برای انجام تست تشخیص کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۷۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده است، ابراز داشت: ۶۱ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه مجموع بیماران مبتلا به کرونای بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را ۳۸۶ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۶۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی ابراز داشت: همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر ۸۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

نجیمی با اشاره به آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: طی ۲۴ ساعت اخیر ۹ بیمار مشکوک به کرونا در این مراکز جان خود را از دست داده‌اند که تاکنون تست چهار نفر از آنها مثبت بوده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس