روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبر داد:

رگبار باران و توفان لحظه‌ای در راه آسمان اصفهان

  • کد خبر 14792
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

اصفهان- کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان از وقوع رگبارهای موقت در سطح این استان و وزش باد شدید توام با گرد و خاک در نیمه شرقی خبر داد.

آسیه آقایی با اشاره به استقرار جوی به نسبت ناپایدار در سطح استان اصفهان، اظهار داشت: آسمان بسیاری از مناطق نیمه ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: افزایش ابر و وزش باد شدید و گاهی طوفان لحظه‌ای توأم با گرد و خاک محلی در نیمه شرقی استان از روز چهارشنبه تا پایان هفته دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان افزود: احتمال وقوع رگبارهای موقت همراه با رعد و برق در سطح استان به ویژه در نیمه شمالی اصفهان تا پایان هفته وجود دارد.

آقایی به اشاره به افزایش ۲ تا سه درجه‌ای دمای هوا در سطح استان در ۲۴ ساعت آینده، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به هشت درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: در این بازه چوپانان با دمای ۲۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس